This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Gabinet Stomatologiczny Maria Kowalczyk - Wieliczko
Lekarz Specjalista Maria Kowlaczyk-Wieliczko

Adres:
Kalinowice 257 J
Zamość
Lubelskie
22-400

Telefon komórkowy: 888 40 70 48
http://www.dentystawzamosciu.pl

Informacje: Dojazd z centrum Zamościa liniami autobusowymi nr: 8, 31, 40, 44, 47 - Przystanek na ulicy Hrubieszowska o nazwie "Granica Miasta".

Nie wyrażamy zgody na przetwarzanie powyżej wskazanych danych w celach marketingowych. Nie wyrażamy zgodny na składanie ofert telefonicznych.

Przypominamy, iż zgodnie z obowiązującym stanem prawnym nawet w przypadku uzyskania danych kontaktowych ogólnodostępnych w dalszym ciągu należy uzyskać zgodę przedsiębiorcy w celu przedstawienia oferty.

 
Pobierz dane jako: elektroniczną wizytówkę
Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy prowadzonej przez Gabinet Stomatologiczny. Przyjęcie przez Gabinet Stomatologiczny zlecenia wymaga osobnego kontaktu i nie może nastąpić za pośrednictwem niniejszej strony.